AEROCOOL Vx Plus 800 Power Supply Unit
|
|
AEROCOOL Vx Plus 800 Power Supply Unit
Tuotekoodi:
AEROPGSVX-800PLUS-80
107,70 €
85,82 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
25.4.2026
|
Aerocool VX PLUS 800. Kokonaisteho: 800 W, AC-syöttöjännite: 230 V, AC-syöttötaajuus: 47 - 63 Hz. Emolevyn virtaliitin: 20+4 pin ATX, Emolevyn virtapiuhan pituus: 50 cm, (Molex) lisävirtakaapelin pituus: 600,750 mm. Tarkoitus: PC, Virransyöttöyksikön mitat: ATX. Tuotteen väri: musta, Tuulettimen halkaisija: 12 cm, Tuulettimien määrä: 1 tuuletin(ta). Sertifiointi: CE, FCC, EAC
| Kokonaisteho | 800 W |
| AC-syöttöjännite | 230 V |
| AC-syöttötaajuus | 47 - 63 Hz |
| Syöttöjännite | 6 A |
| Tehokerroin | 0,9 |
| Power Factor Correction (PFC) tyyppi | Aktiivinen |
| Yhdistetty teho (+3.3V) | 130 W |
| Yhdistetty teho (+12V) | 696 W |
| Yhdistetty teho (+5V) | 130 W |
| Yhdistetty teho (-12V) | 3,6 W |
| Yhdistetty teho (+5Vsb) | 12,5 W |
| Suurin lähtövirta (+3.3V) | 22 A |
| Suurin lähtövirta (+12V) | 58 A |
| Suurin lähtövirta (+5V) | 18 A |
| Suurin lähtövirta (-12V) | 0,3 A |
| Suurin lähtövirta (+5Vsb) | 2,5 A |
| Virtalähteen suojausominaisuudet | Yliteho, Ylijännite, Oikosulku, Alijännite |
| Emolevyn virtaliitin | 20+4 pin ATX |
| Emolevyn virtapiuhan pituus | 50 cm |
| Peripheral (Molex) virtaliittimet (4-pin) | 3 |
| (Molex) lisävirtakaapelin pituus | 600,750 mm |
| PCI Express-virtaliittimiä (6+2 pin) | 1 |
| PCI Express -virtakaapelin pituus | 55 cm |
| Suorittimen virtaliitin (4+4 pin) | Kyllä |
| CPU:n voimakaapeli | 55 cm |
| Kaapelointityyppi | Ei-modulaarinen |
| Tarkoitus | PC |
| Virransyöttöyksikön mitat | ATX |
| ATX versio | 2.3 |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuulettimen halkaisija | 12 cm |
| Tuulettimien määrä | 1 tuuletin(ta) |
| Sertifiointi | CE, FCC, EAC |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.