AG NEOVO 21,5"" MX-22 | Medical DICOM Monitor | 1920x1080 | TN | 5ms | 75Hz | 3vuotta
Etusivu
Koti
Muut
AG NEOVO 21,5"" MX-22 | Medical DICOM Monitor | 1920x1080 | TN | 5ms | 75Hz | 3vuotta
Tuotetta ei enää löydy tietokannastamme. Jos tarvitset apua korvaavan tuotteen löytämiseen, ota meihin yhteyttä.
|
|
AG NEOVO 21,5"" MX-22 | Medical DICOM Monitor | 1920x1080 | TN | 5ms | 75Hz | 3vuotta
-
Type
Lääketieteelliset Laitteet
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo MX-22. Näytön halkaisija: 54,6 cm (21.5"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LCD, Näytön pinta: Matta, Vasteaika (tyypillinen): 5 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 170°, Katselukulma, pystysuora: 160°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys. Tuotteen väri: Valkoinen
| Näytön halkaisija | 54,6 cm (21.5") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | TN |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Näytön pinta | Matta |
| Näytön muoto | Litteä |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 2000000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 170° |
| Katselukulma, pystysuora | 160° |
| Näyttövärejä | 16,78 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,248 x 0,248 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 24 - 83 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 50 - 75 Hz |
| Pinnan kovuus | 9H |
| Vakiovärialue | NTSC |
| NTSC-kattavuus (tyypillinen) | 72% |
| 3D | Ei |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Lääketieteellinen |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| DVI-portti | Kyllä |
| DVI-D -portteja | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| Äänen sisääntulo | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | 0 - 15° |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 16 kWh |
| Virrankulutus | 16 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Virtalähteen tyyppi | Ulkoinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL) | 670692 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 513,2 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 155 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 368,5 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,7 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 513,2 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 56,2 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 324,3 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 6,1 kg |
| Pakkauksen leveys | 614 mm |
| Pakkauksen syvyys | 204 mm |
| Pakkauksen korkeus | 477 mm |
| Pakkauksen paino | 8,8 kg |
| Sisältää johdot | AC, Ääni (3ˌ5 mm), VGA |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Virtalähde mukana | Kyllä |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Integroitu TV-viritin | Ei |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.