AG NEOVO 23,8"" LA-2402 | 1920x1080 | 5ms | 75Hz | 3vuotta
|
|
AG NEOVO 23,8"" LA-2402 | 1920x1080 | 5ms | 75Hz | 3vuotta
207,40 €
165,26 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
16.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
Tarvikkeet
AG Neovo LA-2402. Näytön halkaisija: 60,5 cm (23.8"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LCD, Vasteaika (tyypillinen): 5 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys. Tuotteen väri: musta
| Näytön halkaisija | 60,5 cm (23.8") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Taustavalon tyyppi | LED |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 20000000:1 |
| Suurin päivitystaajuus | 75 Hz |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,275 x 0,275 mm |
| Skannausalue (vaaka) | 30 - 82 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 50 - 75 Hz |
| Ruudun halkaisija (cm) | 60 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Välkkymätön teknologia | Kyllä |
| Matala sinivalo -teknologia | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 2 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Office |
| Tuotteen väri | musta |
| Kehyksetön muotoilu | Kyllä |
| Etureuna | musta |
| Irrotettava tuki | Kyllä |
| Jalkojen väri | musta |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| DisplayPort versio | 1.2 |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| AC-sisään | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 75 x 75 mm |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 20° |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 17 kWh |
| Virrankulutus | 17 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL) | 1144514 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 85% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 541,9 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 180,8 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 424,2 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 3,3 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 541,9 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 48,2 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 322,3 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 2,8 kg |
| Pakkauksen leveys | 602 mm |
| Pakkauksen syvyys | 122 mm |
| Pakkauksen korkeus | 407 mm |
| Pakkauksen paino | 4,5 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, HDMI |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
AG NEOVO X-22EW 22IN 1920X1080 FHD F-FEEDS2
Tuotekoodi:
X22E00A1E0100
Koko: 21.5"
-
Resoluutio: 1920 x 1080
-
HD: Full HD
-
USB-C: 0
-
DVI: 1
-
DP: 1
-
HDMI: 1
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Kaiuttimet: Kyllä
-
Näytön muoto: Litteä
-
Korkeuden säätö: Ei
-
Kääntöalusta: Ei
-
Nivel: Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS: Työpöytänäyttö
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.