AG NEOVO 31,5"" SC-32E Security Monitor | 1920x1080 | VA | 5ms | 75Hz | 3vuotta
|
|
AG NEOVO 31,5"" SC-32E Security Monitor | 1920x1080 | VA | 5ms | 75Hz | 3vuotta
826,50 €
658,57 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
29.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo SC-32E. Kiinnitystyyppi: Vapaasti seisova, Tuotteen väri: Musta, Sertifiointi: CE, LVD, WEEE, RoHS, REACH, FCC. Näytön halkaisija: 80 cm (31.5"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, Näytön tyyppi: LED. Virtalähteen malli: AC, Virtalähteen tyyppi: Sisäinen, Virrankulutus valmiustilassa: 0,5 W. Paino: 5,6 kg, Tuotteen korkeus: 540,3 mm, Tuotteen syvyys: 236,8 mm
| Kiinnitystyyppi | Vapaasti seisova |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sertifiointi | CE, LVD, WEEE, RoHS, REACH, FCC |
| Näytön halkaisija | 80 cm (31.5") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Näytön tyyppi | LED |
| Näytön kuvasuhde | 16:9 |
| Natiivi virkistystaajuus | 60 Hz |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| AV-tulo | Kyllä |
| Virtalähteen malli | AC |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 26 kWh |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 35 °C |
| Paino | 5,6 kg |
| Tuotteen korkeus | 540,3 mm |
| Tuotteen syvyys | 236,8 mm |
| Tuotteen leveys | 728,8 mm |
| Määrä | 1 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.