AG NEOVO CB-01 HDMI CABLE/DVI-D
|
|
AG NEOVO CB-01 HDMI CABLE/DVI-D
Tuotekoodi:
CB01001100000
-
Tyyppi
Videomuunnin
-
Liitin 1
HDMI-tyyppi A (vakio)
-
Liitin 2
DVI-D
-
Väri
Musta
-
Pituus
1.8m
36,70 €
29,24 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
20.4.2026
|
AG Neovo CB-01. Johdon pituus: 1,8 m, Liitin 1: HDMI, Liitin 2: DVI-D. Paino: 160 g. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl, Pakkauksen leveys: 75 mm, Pakkauksen syvyys: 39 mm
| Johdon pituus | 1,8 m |
| Liitin 1 | HDMI |
| Liitin 2 | DVI-D |
| Liittimien kontaktipinnoite | Kulta |
| Enimmäiserottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Tuotteen väri | musta |
| Magneettisesti suojattu | Kyllä |
| Liittimen sukupuoli | Uros/naaras |
| Sertifiointi | UL, RoHS |
| Paino | 160 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 75 mm |
| Pakkauksen syvyys | 39 mm |
| Pakkauksen korkeus | 258 mm |
| Pakkauksen paino | 210 g |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.