AG NEOVO DR-2202 21.5IN FHD 1920 X 1080
|
|
AG NEOVO DR-2202 21.5IN FHD 1920 X 1080
Tuotekoodi:
DR2220A1E1000
-
Koko
21.5"
-
Resoluutio
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
1 532,50 €
1 221,12 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
26.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo DR-2202. Näytön halkaisija: 54,6 cm (21.5"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LED, Vasteaika (tyypillinen): 5 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys. Tuotteen väri: Valkoinen
| Näytön halkaisija | 54,6 cm (21.5") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | TFT/IPS |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 500 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,248 x 0,248 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 31 - 84 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 56 - 75 Hz |
| Haze rate | 25% |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Värin syvyys | 8 bittiä |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 6 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Lääketieteellinen |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Lasin paksuus | 1,8 mm |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| USB 2.0 A-tyypin porttien määrä | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| Äänen sisääntulo | Kyllä |
| Kuulokeliitäntä | Ei |
| DC-tulojakki | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100,300 x 100 mm |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Röntgenkuvien katselutila | Kyllä |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 15 kWh |
| Virrankulutus | 15 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Tehonkulutus (maks.) | 30 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-adapterin lähtöjännite | 12 V |
| Virtalähteen tyyppi | Ulkoinen |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Leveys (ilman jalustaa) | 528,4 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 48,2 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 325,5 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 4,7 kg |
| Pakkauksen leveys | 610 mm |
| Pakkauksen syvyys | 160 mm |
| Pakkauksen korkeus | 405 mm |
| Pakkauksen paino | 6,45 kg |
| Sisältää johdot | AC, HDMI |
| Virta-adapteri sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| International Protection (IP)-koodi | IP65 |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Vesitiivis |
| IK-koodi | IK07 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, EAC, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| DICOM | Kyllä |
| Delta E | 2 |
| Tiedonsiirtonopeus | 97% |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.