| Näytön halkaisija | 86,4 cm (34") |
| Näytön erottelutarkkuus | 3440 x 1440 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 21:9 |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | UltraWide Quad HD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Taustavalon tyyppi | LED |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 350 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000000:1 |
| Suurin päivitystaajuus | 75 Hz |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,233 x 0,233 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 112 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 50 - 76 Hz |
| Ruudun halkaisija (cm) | 87 cm |
| HDR-tuettu | Kyllä |
| Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Haze rate | 25% |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Vakiovärialue | DCI-P3 |
| Värikirjo | 100% |
| sRGB-kattavuus (tyypillinen) | 130% |
| NTSC-kattavuus (tyypillinen) | 110% |
| Adobe RGB -kattavuus | 110% |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| VESA Adaptive Sync -tuki | Kyllä |
| Välkkymätön teknologia | Kyllä |
| Matala sinivalo -teknologia | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Valokuvan muokkaus |
| Tuotteen väri | musta |
| Kehyksetön muotoilu | Kyllä |
| Etureuna | musta |
| Irrotettava tuki | Kyllä |
| Jalkojen väri | musta |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| USB upstream -porttityyppi | USB Type-C |
| Upstream -porttien määrä | 1 |
| USB C-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Power Delivery asti | 65 W |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 2 |
| HDMI-versio | 1.4/2.0 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| DisplayPort versio | 1.2 |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| Kuulokelähdöt | 1 |
| Kuulokkeiden liitettävyys | 3,5 mm |
| AC-sisään | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Kaapelilukkopaikka | Ei |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 12 cm |
| Pivot-toiminto | Ei |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | 0 - 30° |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 15° |
| Kuva kuvassa | Kyllä |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | F |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 31 kWh |
| Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti | 62 kWh |
| Virrankulutus | 31 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Syöttöjännite | 2.5 A |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL) | 1271773 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 817 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 218,8 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 560,6 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 11,1 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 817 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 59,8 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 362,5 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 7,6 kg |
| Pakkauksen leveys | 960 mm |
| Pakkauksen syvyys | 218 mm |
| Pakkauksen korkeus | 505 mm |
| Pakkauksen paino | 14,5 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, HDMI, USB Type-C |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Alkuperämaa | Taiwan |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, WEEE |