AG NEOVO HIP-RA HDMI OVER IP RECEIVER
|
|
AG NEOVO HIP-RA HDMI OVER IP RECEIVER
Tuotekoodi:
HIPRA01100000
-
Tyyppi
Videopidennys / vastaanotin
242,70 €
193,39 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.4.2026
|
AG Neovo HIP-RA. Malli: AV-vastaanotin, Enimmäiserottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, Tuetut kaapelityypit: Cat5e, Cat6. Yhteysteknologia: Langallinen. Virtalähteen malli: DC, Käyttöjännite: 5 V, Syöttöjännite: 1 A. Tuotteen leveys: 93,5 mm, Tuotteen syvyys: 103,5 mm, Tuotteen korkeus: 24,6 mm. Sisältää johdot: IR
| Malli | AV-vastaanotin |
| Enimmäiserottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Tuetut kaapelityypit | Cat5e, Cat6 |
| Suurin siirtoetäisyys | 120 m |
| Infrapuna (IR) -taajuusalue | 38 - 56 kHz |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Tuetut videomoodit | 1080i, 480i, 1080p, 480p, 720p |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 1280 x 720 (HD 720), 720 x 480, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Portin enimmäiskaistanleveys | 0,09 Gbit/s |
| HDCP | Kyllä |
| Tuotteen väri | musta |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| RJ-45-portit ulos | 1 |
| HDMI-lähtöjen lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.2 |
| Kaukosäädin (IR) ulos | 1 |
| DC-tulojakki | Kyllä |
| Virtalähteen malli | DC |
| Käyttöjännite | 5 V |
| Syöttöjännite | 1 A |
| Tehonkulutus (maks.) | 3 W |
| Ulkoinen virtalähde | Kyllä |
| Käyttölämpötila (T-T) | -5 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 90% |
| Tuotteen leveys | 93,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 103,5 mm |
| Tuotteen korkeus | 24,6 mm |
| Paino | 220 g |
| Virtalähde mukana | Kyllä |
| Sisältää johdot | IR |
| Käyttöopas | Kyllä |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.