AG NEOVO HMQ-4301 43IN 4K 350CD/QM 1200:1 5MS VGA DVI HDMI SDI LFD
|
|
AG NEOVO HMQ-4301 43IN 4K 350CD/QM 1200:1 5MS VGA DVI HDMI SDI LFD
Tuotekoodi:
HM431011M0000
-
Koko
43"
-
Resoluutio
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
USB-C
0
-
DVI
1
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Ei
-
Kääntöalusta
Ei
-
Nivel
Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS
Infonäyttö
1 808,40 €
1 440,96 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
| Tuotetyyppi | Videovalvontanäyttö |
| Kiinnitystyyppi | Seinään asennettava |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytön halkaisija | 109,2 cm (43") |
| Näytön erottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Näytön kirkkaus | 350 cd/m² |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,245 x 0,245 mm |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Haze rate | 1% |
| RGB-väritila | NTSC |
| NTSC-kattavuus (tyypillinen) | 72% |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Digitaalinen vaakataajuus | 15 - 135 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 24 - 86 Hz |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Kaiuttimen teho | 5 W |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 400 x 200 mm |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DVI-D -portteja | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| RJ-45 porttien määrä | 1 |
| USB-portti | Kyllä |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| Komposiittivideo sisääntulo | 1 |
| Komposiittivideon ulostulo | 1 |
| 3,5 mm (1/8") sisään | Kyllä |
| 3,5 mm (1/8") ulos | Kyllä |
| RS-232-portit | 1 |
| SDI-tulot | 1 |
| SDI-lähdöt | 1 |
| Digitaalisen äänen optinen lähtö | 1 |
| Virtalähteen malli | AC |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Virrankulutus | 75 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapterin lähtöjännite | 100 - 240 V |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | G |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 75 kWh |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | 10 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 85% |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 95% |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Paino | 9,2 kg |
| Tuotteen korkeus | 558,3 mm |
| Tuotteen syvyys | 84,6 mm |
| Tuotteen leveys | 969,9 mm |
| Pakkauksen leveys | 1070 mm |
| Pakkauksen syvyys | 153 mm |
| Pakkauksen korkeus | 663 mm |
| Pakkauksen paino | 11,9 kg |
| Sisältää johdot | AC, HDMI |
| Kaukosäädin | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Sisältää paristot | Kyllä |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.