AG NEOVO La-2202 54.6 Cm (21.5") 1920
|
|
AG NEOVO La-2202 54.6 Cm (21.5") 1920
Tuotekoodi:
LA222011E0100
-
Koko
21.5"
-
Resoluutio
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Ei
234,40 €
186,77 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
27.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo LA-22. Näytön halkaisija: 54,6 cm (21.5"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LED, Vasteaika (tyypillinen): 3 ms, Katselukulma, vaakasuora: 170°, Katselukulma, pystysuora: 160°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys. Tuotteen väri: musta
| Näytön halkaisija | 54,6 cm (21.5") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | TN |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 300 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 3 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 20000000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 170° |
| Katselukulma, pystysuora | 160° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,248 x 0,248 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 83 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 55 - 75 Hz |
| NTSC-kattavuus (tyypillinen) | 72% |
| Välkkymätön teknologia | Kyllä |
| Matala sinivalo -teknologia | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Yritys |
| Tuotteen väri | musta |
| Irrotettava tuki | Kyllä |
| Jalkojen väri | musta |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.3 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| Äänen sisääntulo | Kyllä |
| Äänen ulostulo | Kyllä |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| Kuulokelähdöt | 1 |
| Kuulokkeiden liitettävyys | 3,5 mm |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 15° |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 16 kWh |
| Virrankulutus | 16 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL) | 416700 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 35 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 85% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 85% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 511 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 183 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 377 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 3,4 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 511 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 46 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 313 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 3,1 kg |
| Pakkauksen leveys | 561 mm |
| Pakkauksen syvyys | 103 mm |
| Pakkauksen korkeus | 426 mm |
| Pakkauksen paino | 4,6 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | Ääni, Teho, VGA |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | BSMI, CE, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.