AG NEOVO LCD X-15E WHITE Glass (24-7)
|
|
AG NEOVO LCD X-15E WHITE Glass (24-7)
Tuotekoodi:
X15E00A1E0100
-
Koko
15"
-
Resoluutio
1024 x 768
-
HD
XGA
-
USB-C
0
-
DVI
1
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Ei
-
Kääntöalusta
Ei
-
Nivel
Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS
Työpöytänäyttö
635,40 €
506,29 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
26.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
Tarvikkeet
AG Neovo X-15E. Näytön halkaisija: 38,1 cm (15"), Näytön erottelutarkkuus: 1024 x 768 pikseliä, HD-tyyppi: XGA, Näytön teknologia: LED, Vasteaika (tyypillinen): 3 ms, Vakiokuvasuhde: 4:3, Katselukulma, vaakasuora: 176°, Katselukulma, pystysuora: 176°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys. Tuotteen väri: Valkoinen
| Näytön halkaisija | 38,1 cm (15") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1024 x 768 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 4:3 |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | XGA |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Taustavalon tyyppi | LED |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 300 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 3 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 1024 x 768 (XGA) |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 2000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 176° |
| Katselukulma, pystysuora | 176° |
| Näyttövärejä | 16,2 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,297 x 0,297 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 24 - 83 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 50 - 75 Hz |
| Pinnan kovuus | 9H |
| Vakiovärialue | NTSC |
| NTSC-kattavuus (tyypillinen) | 72% |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Teollinen |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| DVI-portti | Kyllä |
| DVI-D -portteja | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| DisplayPort versio | 1.2a |
| Äänen sisääntulo | Kyllä |
| DC-tulojakki | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | 0 - 20° |
| Kuva kuvassa | Kyllä |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 11 kWh |
| Virrankulutus | 18 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL) | 444544 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 380 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 155 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 359 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 4,6 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 380 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 53,5 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 315 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 4,2 kg |
| Pakkauksen leveys | 470 mm |
| Pakkauksen syvyys | 199 mm |
| Pakkauksen korkeus | 460 mm |
| Pakkauksen paino | 5,8 kg |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, Ääni (3ˌ5 mm), VGA |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Virtalähde mukana | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS, Pienjännitedirektiivi (LVD), WEEE, CE, REACH |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85285210 |
AG NEOVO X-15E 38.1 Cm (15") 1024 X
Tuotekoodi:
X15E0011E0100
Koko: 15"
-
Resoluutio: 1024 x 768
-
HD: XGA
-
USB-C: 0
-
DVI: 1
-
DP: 1
-
HDMI: 1
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Kaiuttimet: Kyllä
-
Näytön muoto: Litteä
-
Korkeuden säätö: Ei
-
Kääntöalusta: Ei
-
Nivel: Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS: Työpöytänäyttö
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.