AG NEOVO Lma-02 165.1 Cm (65") Black
|
|
AG NEOVO Lma-02 165.1 Cm (65") Black
Tuotekoodi:
LMA0201100000
168,20 €
134,02 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
26.4.2026
|
AG Neovo LMA-02. Enimmäispaino: 50 kg, Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko: 81,3 cm (32"), Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 165,1 cm (65"), Asennusliitännän yhteensopivuus (min.): 200 x 200 mm, Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.): 600 x 400 mm. Kallistuskulma: -20 - 10°. Tuotteen väri: Musta
| Enimmäispaino | 50 kg |
| Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko | 81,3 cm (32") |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 165,1 cm (65") |
| Kiinnitystyyppi | Seinä |
| Soveltuu televisioon | Kyllä |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (min.) | 200 x 200 mm |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.) | 600 x 400 mm |
| VESA-asennusliitännät | 200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400 |
| Tuettavien näyttöjen määrä | 1 |
| Etäisyys seinästä vähintään | 6,4 cm |
| Etäisyys seinästä enintään | 51 cm |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Syvyyden säätöalue | 64 - 510 mm |
| Kallistuskulma | -20 - 10° |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Tuotteen väri | Musta |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Tuotteen leveys | 660 mm |
| Tuotteen syvyys | 64 mm |
| Tuotteen korkeus | 430 mm |
| Paino | 7 kg |
| Pakkauksen leveys | 700 mm |
| Pakkauksen syvyys | 70 mm |
| Pakkauksen korkeus | 222 mm |
| Pakkauksen paino | 7,5 kg |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.