AG NEOVO Me-2701 Computer Monitor 68.6
|
|
AG NEOVO Me-2701 Computer Monitor 68.6
Tuotekoodi:
ME2710B1E0000
-
Koko
27"
-
Resoluutio
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Kyllä
-
Kääntöalusta
Kyllä
-
Nivel
Kyllä
-
Päivitystaajuus
100Hz
738,10 €
588,13 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
26.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo ME-2701. Näytön halkaisija: 68,6 cm (27"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LCD, Vasteaika (tyypillinen): 5 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Valkoinen
| Näytön halkaisija | 68,6 cm (27") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 20000000:1 |
| Suurin päivitystaajuus | 100 Hz |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,311 x 0,311 mm |
| Skannausalue (vaaka) | 30 - 112 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 56 - 100 Hz |
| Ruudun halkaisija (cm) | 68,6 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Välkkymätön teknologia | Kyllä |
| Matala sinivalo -teknologia | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Lääketieteellinen |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Jalkojen väri | Valkoinen |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| Kuulokelähdöt | 1 |
| Kuulokkeiden liitettävyys | 3,5 mm |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 12 cm |
| Pivot-toiminto | Kyllä |
| Pivot-kulma | 0 - 90° |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -45 - 45° |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 20° |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 20 kWh |
| Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti | 0 kWh |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Tehonkulutus (maks.) | 20 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-syöttöjännite | 230 V |
| Virtalähteen tyyppi | Ulkoinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL) | 1860358 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 85% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 612,2 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 190 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 557 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,2 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 612,2 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 46,7 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 336,3 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 3,9 kg |
| Pakkauksen leveys | 696 mm |
| Pakkauksen syvyys | 188 mm |
| Pakkauksen korkeus | 437 mm |
| Pakkauksen paino | 7,9 kg |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, HDMI |
| Virta-adapteri sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Sertifiointi | CE, UKCA, LVD, WEEE, RoHS, REACH, EAC |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.