| Näytön halkaisija | 60,5 cm (23.8") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | VA |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 300 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 20000000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,275 x 0,275 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 24 - 83 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 50 - 75 Hz |
| Haze rate | 25% |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Lääketieteellinen |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Lasin paksuus | 3 mm |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| DVI-portti | Kyllä |
| DVI-D -portteja | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| Äänen sisääntulo | Kyllä |
| Kuulokeliitäntä | Ei |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | 3 - 21° |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 17,5 kWh |
| Virrankulutus | 18 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-adapterin lähtöjännite | 12 V |
| Virtalähteen tyyppi | Ulkoinen |
| Käyttölämpötila (T-T) | -5 - 45 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 562,4 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 196 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 392,8 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 7,7 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 562,4 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 56,2 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 352,6 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 6,9 kg |
| Pakkauksen leveys | 672 mm |
| Pakkauksen syvyys | 249 mm |
| Pakkauksen korkeus | 517 mm |
| Pakkauksen paino | 10,6 kg |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, Ääni (3ˌ5 mm), VGA |
| Virta-adapteri sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| International Protection (IP)-koodi | IP65 |
| IK-koodi | IK10 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, EAC, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Tiedonsiirtonopeus | 97% |
| Optisen aseman toisto-ohjelmisto | 1 |