AG NEOVO PD-43Q 42.5IN UHD 3840 X 2160 700 CD/M2 MNTR
|
|
AG NEOVO PD-43Q 42.5IN UHD 3840 X 2160 700 CD/M2 MNTR
-
Koko
42.5"
-
Resoluutio
3240 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
USB-C
0
-
DVI
1
-
DP
2
-
HDMI
3
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Ei
-
Kääntöalusta
Ei
-
Nivel
Kyllä
-
KÄYTTÖTARKOITUS
Työpöytänäyttö
2 097,00 €
1 670,92 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo PD-43Q. Tuotteen muotoilu: Digitaalinen litteä infotaulu. Näytön halkaisija: 108 cm (42.5"), Näytön teknologia: IPS, Näytön erottelutarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä, Näytön kirkkaus: 700 cd/m², HD-tyyppi: 4K Ultra HD. Toiminta-aika (tunteja/päiviä): 24/7. Tuotteen väri: musta
| Näytön halkaisija | 108 cm (42.5") |
| Näytön teknologia | IPS |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Näytön erottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Näytön kirkkaus | 700 cd/m² |
| HD-tyyppi | 4K Ultra HD |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,245 x 0,245 mm |
| Näyttöjen lukumäärä | 1 |
| Skannausalue (vaaka) | 31 - 92 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 48 - 85 Hz |
| Haze rate | 25% |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Värikirjo | 72% |
| HDMI-porttien lukumäärä | 3 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| HDMI-tuloporttien lukumäärä | 3 |
| DVI-portti | Kyllä |
| DVI-I -portteja | 1 |
| DisplayPort-portteja | 2 |
| DisplayPorts in | 1 |
| DisplayPorts out | 1 |
| USB-portti | Kyllä |
| USB-porttien määrä | 2 |
| USB-versio | 2.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| RS-232-liitin | Kyllä |
| Infrapunaportti | Kyllä |
| Kaukosäädin (IR) sisään | 1 |
| Kaukosäädin (IR) ulos | 1 |
| Integroitu kortinlukija | Kyllä |
| Yhteensopivat muistikortit | MicroSD (TransFlash) |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 20 W |
| Tuotteen muotoilu | Digitaalinen litteä infotaulu |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuettu sijoitus | Sisätila |
| Suunta | Vaaka/Pysty |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 200 x 200 mm |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Tarkoitus | Kaupallinen |
| Integroitu TV-viritin | Ei |
| Toiminta-aika (tunteja/päiviä) | 24/7 |
| Virrankulutus | 123 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0 W |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 123 kWh |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Tietokonejärjestelmä | Ei |
| Sisäänrakennettu prosessori | Ei |
| Näytön leveys | 973 mm |
| Näytön syvyys | 63,5 mm |
| Näytön korkeus | 561,2 mm |
| Näytön paino | 10,7 kg |
| Pakkauksen leveys | 1070 mm |
| Pakkauksen syvyys | 141 mm |
| Pakkauksen korkeus | 680 mm |
| Pakkauksen paino | 13,1 kg |
| Kaukosäädin | Kyllä |
| Sisältää paristot | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, HDMI, RS-232 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Sertifiointi | FCC
CE
LVD
ICES-003(Issue 7)
WEEE
RoHS
REACH |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85285210 |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| I/O-portit | SDM Slot |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Äänen sisääntulo | 1 |
| Äänen ulostulo | 1 |
| RS-232 tuloportit | 1 |
| RS-232 lähtöportit | 1 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.