AG NEOVO PMK-01 (inkl. Pivot-Funk
|
|
AG NEOVO PMK-01 (inkl. Pivot-Funk
Tuotekoodi:
PMK-0101100000
122,90 €
97,93 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
27.4.2026
|
AG Neovo PMK-0101100000. Enimmäispaino: 14 kg, Asennusliitännän yhteensopivuus (min.): 75 x 75 mm, Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.): 100 x 100 mm. Tuotteen väri: musta
| Enimmäispaino | 14 kg |
| Kiinnitystyyppi | Seinä |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (min.) | 75 x 75 mm |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.) | 100 x 100 mm |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Tuotteen leveys | 115 mm |
| Syvyys (maks.) | 13,5 cm |
| Paino | 1,5 kg |
| Kääntökulma | 180° |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.