AG NEOVO QM-6502 65IN 3840 X 2160 350CD D-SUB HDMI DP LFD
|
|
AG NEOVO QM-6502 65IN 3840 X 2160 350CD D-SUB HDMI DP LFD
Tuotekoodi:
QM652011M0000
-
Koko
64.5"
-
Resoluutio
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
USB-C
0
-
DVI
0
-
DP
0
-
HDMI
4
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Ei
-
Kääntöalusta
Ei
-
Nivel
Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS
Työpöytänäyttö
1 622,10 €
1 292,51 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
22.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
Tarvikkeet
AG Neovo QM-6502. Tuotteen muotoilu: Digitaalinen litteä infotaulu. Näytön halkaisija: 163,8 cm (64.5"), Näytön teknologia: LCD, Näytön erottelutarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä, Näytön kirkkaus: 400 cd/m², HD-tyyppi: 4K Ultra HD. Tuotteen väri: musta
| Näytön halkaisija | 163,8 cm (64.5") |
| Näytön teknologia | LCD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Näytön erottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| HD-tyyppi | 4K Ultra HD |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,372 x 0,372 mm |
| Skannausalue (vaaka) | 15 - 136 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 23 - 76 Hz |
| Haze rate | 1% |
| Pinnan kovuus | 3H |
| HDMI-porttien lukumäärä | 3 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DVI-portti | Ei |
| VGA (D-Sub) sisään | 1 |
| DisplayPort-portteja | 0 |
| USB-portti | Kyllä |
| USB-porttien määrä | 1 |
| USB-versio | 2.0 |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Wi-Fi | Ei |
| Mikrofonitulo | Kyllä |
| RS-232-liitin | Kyllä |
| PC-ääni ulos | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 20 W |
| Tuotteen muotoilu | Digitaalinen litteä infotaulu |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuettu sijoitus | Sisätila |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 400 x 400 mm |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Tarkoitus | Kaupallinen |
| Virrankulutus | 167 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 167 kWh |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Näytön leveys | 1462,3 mm |
| Näytön syvyys | 81 mm |
| Näytön korkeus | 837,3 mm |
| Näytön paino | 28,5 kg |
| Pakkauksen leveys | 1580 mm |
| Pakkauksen syvyys | 151 mm |
| Pakkauksen korkeus | 1050 mm |
| Pakkauksen paino | 33,8 kg |
| Sisältää paristot | Kyllä |
| Virta-adapteri sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, HDMI |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
AG NEOVO PF-55H 139.7CM 55IN LED
Tuotekoodi:
PF5H0011E0000
Koko: 55"
-
Resoluutio: 1920 x 1080
-
HD: Full HD
-
USB-C: 0
-
DVI: 1
-
DP: 0
-
HDMI: 1
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Kaiuttimet: Kyllä
-
Näytön muoto: Litteä
-
Korkeuden säätö: Ei
-
Kääntöalusta: Ei
-
Nivel: Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS: Työpöytänäyttö
Saatavilla arviolta
22.4.2026
Saatavilla arviolta
25.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.