AG NEOVO SC-2203, Security Monitor
|
|
AG NEOVO SC-2203, Security Monitor
-
Resoluutio
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Ei
272,80 €
217,37 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo SC-2203. Näytön halkaisija: 54,5 cm (21.4"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LCD, Vasteaika (tyypillinen): 5 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys. Tuotteen väri: Musta
| Näytön halkaisija | 54,5 cm (21.4") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | TN |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 280 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 20000000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,248 x 0,248 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 85 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 48 - 75 Hz |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Yritys |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.4 |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| Kuulokelähdöt | 1 |
| Kuulokkeiden liitettävyys | 3,5 mm |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 15° |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 15,6 kWh |
| Virrankulutus | 16 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-adapterin lähtöjännite | 100 - 240 V |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 35 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 85% |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 491,8 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 167,4 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 373,8 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 2,6 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 491,8 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 44,9 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 289,5 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 2,3 kg |
| Pakkauksen leveys | 555 mm |
| Pakkauksen syvyys | 110 mm |
| Pakkauksen korkeus | 373 mm |
| Pakkauksen paino | 3,6 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Sisältää johdot | AC, Ääni (3ˌ5 mm), VGA |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, EAC, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.