AG NEOVO SMQ-4301 109.2cm(43"") black
|
|
AG NEOVO SMQ-4301 109.2cm(43"") black
Tuotekoodi:
SM431011M0000
-
Koko
43"
-
Resoluutio
3840 x 2160
-
DVI
1
-
HDMI
1
-
Kaiuttimet
Kyllä
1 277,10 €
1 017,61 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
22.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo SMQ-4301. Tuotetyyppi: Videovalvontanäyttö, Kiinnitystyyppi: Seinään asennettava, Tuotteen väri: musta. Näytön halkaisija: 109,2 cm (43"), Näytön erottelutarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä, Näytön tyyppi: LED. Kaiuttimen teho: 10 W, VESA-asennusliitännät: 400 x 200 mm. Virtalähteen malli: AC, Virrankulutus: 75 W, Virrankulutus valmiustilassa: 0,5 W. Paino: 9 kg, Tuotteen korkeus: 558,3 mm, Tuotteen syvyys: 84,6 mm
| Tuotetyyppi | Videovalvontanäyttö |
| Kiinnitystyyppi | Seinään asennettava |
| Tuotteen väri | musta |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Sertifiointi | EAC, UKCA |
| Näytön halkaisija | 109,2 cm (43") |
| Näytön erottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Näytön tyyppi | LED |
| Näytön kirkkaus | 350 cd/m² |
| Näytön kuvasuhde | 16:9 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,245 x 0,245 mm |
| Skannausalue (vaaka) | 15 - 135 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 24 - 86 Hz |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Kaiuttimen teho | 10 W |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 400 x 200 mm |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DVI-D -portteja | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| RJ-45 porttien määrä | 1 |
| USB-portti | Kyllä |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| Komposiittivideo sisääntulo | 1 |
| Komposiittivideon ulostulo | 1 |
| 3,5 mm (1/8") sisään | Kyllä |
| 3,5 mm (1/8") ulos | Kyllä |
| Virtalähteen malli | AC |
| Virrankulutus | 75 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,5 W |
| AC-adapterin lähtöjännite | 100 - 240 V |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 75 kWh |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -10 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 85% |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 95% |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| Paino | 9 kg |
| Tuotteen korkeus | 558,3 mm |
| Tuotteen syvyys | 84,6 mm |
| Tuotteen leveys | 969,9 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen leveys | 1070 mm |
| Pakkauksen syvyys | 153 mm |
| Pakkauksen korkeus | 663 mm |
| Pakkauksen paino | 11,7 kg |
| Virtalähde mukana | Kyllä |
| Määrä | 1 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.