AG NEOVO SMQ-6501 64.5IN 4K UHD IPS
|
|
AG NEOVO SMQ-6501 64.5IN 4K UHD IPS
Tuotekoodi:
SM651011M0000
-
Koko
65"
-
Resoluutio
3840 x 2160
-
DVI
1
-
HDMI
1
-
Kaiuttimet
Kyllä
2 624,00 €
2 090,84 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
26.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
AG Neovo SMQ-6501. Tuotetyyppi: Videovalvontanäyttö, Kiinnitystyyppi: Seinään asennettava, Tuotteen väri: musta. Näytön halkaisija: 165,1 cm (65"), Näytön erottelutarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä, Näytön tyyppi: LED. Kaiuttimen teho: 10 W, VESA-asennusliitännät: 600 x 400 mm. Virtalähteen malli: AC, Virrankulutus: 123 W, Virrankulutus valmiustilassa: 0,5 W. Paino: 26 kg, Tuotteen korkeus: 851,7 mm, Tuotteen syvyys: 79,8 mm
| Tuotetyyppi | Videovalvontanäyttö |
| Kiinnitystyyppi | Seinään asennettava |
| Tuotteen väri | musta |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Sertifiointi | EAC, UKCA |
| Näytön halkaisija | 165,1 cm (65") |
| Näytön erottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Näytön tyyppi | LED |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytön kuvasuhde | 16:9 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,372 x 0,372 mm |
| Skannausalue (vaaka) | 15 - 135 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 24 - 86 Hz |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Kaiuttimen teho | 10 W |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 600 x 400 mm |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DVI-D -portteja | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| RJ-45 porttien määrä | 1 |
| USB-portti | Kyllä |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| Komposiittivideo sisääntulo | 1 |
| Komposiittivideon ulostulo | 1 |
| 3,5 mm (1/8") sisään | Kyllä |
| 3,5 mm (1/8") ulos | Kyllä |
| Virtalähteen malli | AC |
| Virrankulutus | 123 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-adapterin lähtöjännite | 100 - 240 V |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 123 kWh |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -10 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 85% |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 95% |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| Paino | 26 kg |
| Tuotteen korkeus | 851,7 mm |
| Tuotteen syvyys | 79,8 mm |
| Tuotteen leveys | 1476,7 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen leveys | 1660 mm |
| Pakkauksen syvyys | 220 mm |
| Pakkauksen korkeus | 1045 mm |
| Pakkauksen paino | 36,5 kg |
| Virtalähde mukana | Kyllä |
| Määrä | 1 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.