| Näytön halkaisija | 60,5 cm (23.8") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Kosketusnäytön tyyppi | Pöydän pinta |
| Kosketusnäyttöteknologia | Projisoitu kapasitiivinen järjestelmä |
| Kosketusteknologia | Multi-touch |
| Samanaikaisten kosketuskohtien lukumäärä | 10 |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 3000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,274 x 0,274 mm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 84 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 56 - 76 Hz |
| Pinnan kovuus | 7H |
| Vakiovärialue | NTSC |
| NTSC-kattavuus (tyypillinen) | 72% |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Sisäiset kaiuttimet | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Yritys |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Irrotettava tuki | Kyllä |
| Lasin paksuus | 3,3 mm |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| USB Touch -portti | Kyllä |
| USB Touch -porttien määrä | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.3 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| DisplayPort versio | 1.2a |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| Kuulokelähdöt | 1 |
| Kuulokkeiden liitettävyys | 3,5 mm |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 180° |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 17 kWh |
| Virrankulutus | 17 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,4 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,2 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL) | 1121207 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 575,1 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 279,7 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 451,3 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 7,8 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 575,1 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 42,4 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 347 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 5,7 kg |
| Pakkauksen leveys | 370 mm |
| Pakkauksen syvyys | 660 mm |
| Pakkauksen korkeus | 530 mm |
| Pakkauksen paino | 11,4 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Sisältää johdot | AC, HDMI, USB, VGA |
| Virta-adapteri sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| International Protection (IP)-koodi | IP65 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |