| Näytön halkaisija | 109,2 cm (43") |
| Näytön teknologia | LCD |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Kosketusnäyttöteknologia | Projisoitu kapasitiivinen järjestelmä |
| Samanaikaisten kosketuskohtien lukumäärä | 40 |
| Monikosketus | Kyllä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,49 x 0,49 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 109,2 cm |
| Pinnan kovuus | 7H |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 1.3 |
| DVI-portti | Kyllä |
| DVI-I -portteja | 1 |
| VGA (D-Sub) sisään | 1 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 16 W |
| Tuotteen muotoilu | Digitaalinen litteä infotaulu |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuettu sijoitus | Sisätila |
| Suunta | Vaaka/Pysty |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 400 x 400 mm |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Tarkoitus | Universaali |
| Toiminta-aika (tunteja/päiviä) | 24/7 |
| International Protection (IP)-koodi | IP65 |
| Virrankulutus | 42 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 1,2 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 42 kWh |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Tietokonejärjestelmä | Ei |
| Sisäänrakennettu prosessori | Ei |
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Windows 10 |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows CE, Windows Vista, Windows XP |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Näytön leveys | 983,2 mm |
| Näytön syvyys | 82,3 mm |
| Näytön korkeus | 571,4 mm |
| Näytön paino | 19,5 kg |
| Pakkauksen leveys | 1130 mm |
| Pakkauksen syvyys | 710 mm |
| Pakkauksen korkeus | 190 mm |
| Pakkauksen paino | 25 kg |
| Sisältää johdot | AC, Ääni (3ˌ5 mm), DisplayPort, HDMI, USB, VGA |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 20 - 90% |
| Ethernet LAN | Ei |
| Wi-Fi | Ei |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85285210 |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, Pienjännitedirektiivi (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Äänen sisääntulo | 1 |
| Taustavalon tyyppi | LED |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 73 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 47 - 63 Hz |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |