ASUS LCD ASUS 15.6"" MB16ACV ZenScreen Portable USB-C Monitor 1920x1080p IPS 60Hz Antibacterial treatment
Etusivu
Näytöt/TV
Näytöt/TV
ASUS LCD ASUS 15.6"" MB16ACV ZenScreen Portable USB-C Monitor 1920x1080p IPS 60Hz Antibacterial treatment
|
|
ASUS LCD ASUS 15.6"" MB16ACV ZenScreen Portable USB-C Monitor 1920x1080p IPS 60Hz Antibacterial treatment
Tuotekoodi:
90LM0381-B01370
-
Koko
15.6"
-
Resoluutio
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
USB-C
1
-
DVI
0
-
HDMI
0
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Ei
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Ei
-
Kääntöalusta
Ei
-
Nivel
Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS
Työpöytänäyttö
-
Päivitystaajuus
60Hz
226,80 €
180,72 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
27.5.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Energy label
Tarvikkeet
ASUS MB16ACV. Näytön halkaisija: 39,6 cm (15.6"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LED, Vasteaika (tyypillinen): 5 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9. Tuotteen väri: Musta
| Näytön halkaisija | 39,6 cm (15.6") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika (tyypillinen) | 5 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 800:1 |
| Suurin päivitystaajuus | 60 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Sisäiset kaiuttimet | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Tuotteen väri | Musta |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| HDMI | Ei |
| Kuulokeliitäntä | Ei |
| HDCP | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| VESA-kiinnitys | Ei |
| Kaapelilukkopaikka | Ei |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | F |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 13 kWh |
| Virrankulutus | 15 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 357,9 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 10,5 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 224,8 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 830 g |
| Pakkauksen leveys | 433 mm |
| Pakkauksen syvyys | 82 mm |
| Pakkauksen korkeus | 283 mm |
| Pakkauksen paino | 2,7 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85285210 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.