DELONGHI EcoDecalk coffee machine descaler 2 x 100 ML
|
|
DELONGHI EcoDecalk coffee machine descaler 2 x 100 ML
12,70 €
10,12 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
32
|
DeLonghi EcoDecalk 2x100ml. Lukumäärä per pakkaus: 2 kpl. Pakkauksen leveys: 355 mm, Pakkauksen syvyys: 223 mm, Pakkauksen korkeus: 144 mm. Paino: 253,3 g
| Tarkoitus | Kodinkoneet |
| Volyymi | 100 ml |
| Paras käyttötapa | Kahvinkeitin |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Yhteensopivat tuotteet | De'Longhi |
| Paino | 253,3 g |
| Pakettien määrä | 1 |
| Lukumäärä per pakkaus | 2 kpl |
| Pakkauksen leveys | 355 mm |
| Pakkauksen syvyys | 223 mm |
| Pakkauksen korkeus | 144 mm |
| Paino pakattuna | 228 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.