DELTACO HDMI with Ethernet cable HDMI 1m Black
|
|
DELTACO HDMI with Ethernet cable HDMI 1m Black
-
Tyyppi
HDMI
-
Liitin 1
HDMI-tyyppi A (vakio)
-
Liitin 2
HDMI-tyyppi A (vakio)
-
Väri
Musta
-
Pituus
1m
19,70 €
15,70 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Ei varastossa
|
HDMI-kaapeli, jolla voi kytkeä kaksi laitetta toisiinsa. Sen läpimitta on ainoastaan 3,6 mm.
| Johdon pituus | 1 m |
| Liitin 1 | HDMI-tyyppi A (vakio) |
| Liitin 2 | HDMI-tyyppi A (vakio) |
| Liittimen 1 sukupuoli | Uros |
| Liittimen 2 sukupuoli | Uros |
| Liittimen 1 muoto | Suora |
| Liittimen 2 muoto | Suora |
| Tuotteen väri | Musta |
| 3D | Kyllä |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 3840 x 2160 |
| HDMI Ethernet-kanava | Kyllä |
| Tiedonsiirtonopeus | 18,6 Gbit/s |
| Suurin päivitystaajuus | 60 Hz |
| AWG-koko | 36 |
| Liittimien kontaktipinnoite | Kulta |
| Kaapelivaipan materiaali | Polyvinyylikloridi (PVC) |
| Ferriittihelmi | Ei |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| RoHS-direktiivin noudattaminen | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Kaapelin halkaisija | 3,6 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.