DELTACO VGA cable Black 20m
|
|
DELTACO VGA cable Black 20m
-
Tyyppi
Ääni / Video
-
Liitin 1
3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Liitin 2
3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Väri
Musta
-
Pituus
20m
32,80 €
26,14 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
14
|
Monitor cable RGB HD15mama w/out pin 9 w/ 3.5mm audio 20m
| Johdon pituus | 20 m |
| Liitin 1 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Liitin 2 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Liittimien kontaktipinnoite | Nikkeli |
| Tuotteen väri | Musta |
| Liittimen sukupuoli | Naaras/naaras |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 70 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 80% |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Liitäntä | 2 x VGA, 2 x 3.5mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.