DELTACO VGA cable Black 2m
|
|
DELTACO VGA cable Black 2m
-
Tyyppi
Ääni / Video
-
Liitin 1
3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Liitin 2
3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Väri
Musta
-
Pituus
2m
15,80 €
12,59 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
8
|
Monitor cable RGB HD15ma-ma, w/out pin 9, w/ 3.5mm audio, 2m
| Johdon pituus | 2 m |
| Liitin 1 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Liitin 2 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Liittimien kontaktipinnoite | Nikkeli |
| Tuotteen väri | Musta |
| Liittimen sukupuoli | Naaras/naaras |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 70 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 80% |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Liitäntä | 2 x VGA, 2 x 3.5mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.