DELTACO VGA cable Black 3m
|
|
DELTACO VGA cable Black 3m
-
Tyyppi
Ääni / Video
-
Liitin 1
3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Liitin 2
3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Väri
Musta
-
Pituus
3m
14,50 €
11,55 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
179
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Suurin resoluutio: 1920 x 1200 taajuudella 60 Hz.
| Johdon pituus | 3 m |
| Liitin 1 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Liitin 2 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Liittimien kontaktipinnoite | Nikkeli |
| Tuotteen väri | Musta |
| Liittimen sukupuoli | Naaras/naaras |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 70 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 80% |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Liitäntä | 2 x VGA, 2 x 3.5mm |
DELTACO VGA cable Black 5m
Tyyppi: VGA (Analog)
-
Liitin 1: 3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Liitin 2: 3.5mm, VGA (D-Sub)
-
Väri: Musta
-
Pituus: 5m
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.