DELTACO VGA extension cable - 5m
|
|
DELTACO VGA extension cable - 5m
-
Tyyppi
VGA (Analog)
-
Liitin 1
VGA (D-Sub)
-
Liitin 2
VGA (D-Sub)
-
Väri
Harmaa, Sininen
-
Pituus
5m
23,70 €
18,88 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
79
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Jatkokaapeli, jonka voi kytkeä esim. tietokoneeseen, KVM-kytkimeen tai VGA-vahvistimeen. Pinniä 9 ei ole kytketty, mikä mahdollistaa joidenkin uudehkojen näyttöjen käyttämisen.
| Johdon pituus | 5 m |
| Liitin 1 | VGA (D-Sub) |
| Liitin 2 | VGA (D-Sub) |
| Tuotteen väri | Sininen, Harmaa |
| Liittimien kontaktipinnoite | Nikkeli |
| Liittimen sukupuoli | Uros/naaras |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 70 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 80% |
| Liitäntä | 2 x VGA |
DELTACO VGA cable - 5m
Tyyppi: VGA (Analog)
-
Liitin 1: VGA (D-Sub)
-
Liitin 2: VGA (D-Sub)
-
Väri: Harmaa, Sininen
-
Pituus: 5m
DELTACO VGA cable 5m
Tyyppi: VGA (Analog)
-
Liitin 1: VGA (D-Sub)
-
Liitin 2: VGA (D-Sub)
-
Väri: Sininen, Valkoinen
-
Pituus: 5m
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.