EPSON Bond Paper bright 90g/m2 594mm x 45.7m 1 roll 1-pack 90. Graphic Arts - Production Media for Inkjet
Etusivu
Tulostus
Tarvikkeet
EPSON Bond Paper bright 90g/m2 594mm x 45.7m 1 roll 1-pack 90. Graphic Arts - Production Media for Inkjet
|
|
EPSON Bond Paper bright 90g/m2 594mm x 45.7m 1 roll 1-pack 90. Graphic Arts - Production Media for Inkjet
23,20 €
18,49 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
2
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Tukeva paperi, joka sopii täydellisesti CAD-, GIS- ja grafiikoiden tulostukseen. Viivat ja suurikontrastiset kuvat tulostuvat tarkkoina ja lopputulos on laadukasta. Hyvä opasiteetti ja erittäin nopeat kuivumisajat mahdollistavat kaksipuolistulostuksen sekä väri- että pigmenttimusteilla.
- Tukeva paperi, joka sopii täydellisesti CAD-, GIS- ja grafiikoiden tulostukseen
- Erinomainen opasiteetti: molempia puolia voidaan käyttää
- Erittäin nopeat kuivumisajat
- Viivat ja suurikontrastiset kuvat tulostuvat tarkkoina selkein värein
- Voidaan käyttää sekä väri- että pigmenttimusteiden kanssa
- Sopii 100 vuoden arkistointiin
- Täyttää ISO 9706-standardin
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Materiaalin viimeistely | Matta |
| Median paino | 90 g/m² |
| Sertifiointi | ISO 9706 |
| Yhteensopivat tuotteet | - SureColor SC-T7200D-PS
- SureColor SC-T7200D
- SureColor SC-T7200-PS
- SureColor SC-T7200
- SureColor SC-T5400
- SureColor SC-T5200D-PS
- SureColor SC-T5200D
- SureColor SC-T5200-PS
- SureColor SC-T5200 PS MFP
- SureColor SC-T5200 MFP HDD
- SureColor SC-T5200
- SureColor SC-T5100N
- SureColor SC-T5100
- SureColor SC-T3400N
- SureColor SC-T3400
- SureColor SC-T3200-PS
- SureColor SC-T3200
- SureColor SC-T3100N
- SureColor SC-T3100
- SureColor SC-T3000
- SureColor SC-P20000
- Epson SureColor SC-T7000
- Epson SureColor SC-T5000
- Epson SureColor SC-T3000
- Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV
- Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer
- Epson Stylus Pro 9890
- Epson Stylus Pro 9700
- Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV
- Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer
- Epson Stylus Pro 7890
- Epson Stylus Pro 7700
- Epson Stylus Pro 11880 |
| Rullan leveys | 59,4 cm |
| Rullan pituus | 50 m |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 110 mm |
| Pakkauksen syvyys | 640 mm |
| Pakkauksen korkeus | 110 mm |
| Pakkauksen paino | 3 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 37032000 |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 2,07 m |
| Tuotteita lavalla | 100 kpl |
| Määrä per lava (UK) | 120 kpl |
| Määrä per kerros | 10 kpl |
| Alkuperämaa | Kiina |
Tulostus / Matriisi, tarra ja piirturi
Saatavilla arviolta
14.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100
|
Epson SureColor SC-T3100 - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100N
|
Epson SureColor SC-T3100N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100x 24inch 4x140ml
|
Epson SureColor SC-T3100X - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
13.5.2026
EPSON SureColor SC-T3400N no stand 24inch
|
Epson SureColor SC-T3400N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host, USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
29.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
14.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T5100N
|
Epson SureColor SC-T5100N - 36" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla (91,4 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.