EPSON Paper/PremPhoto gloss 24" 30.5m
|
|
EPSON Paper/PremPhoto gloss 24" 30.5m
149,50 €
119,12 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
27.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Epson Premium Glossy Photo Paper -rulla, 16" x 30,5 m, 170 g/m². Materiaalin viimeistely: Premium kiilto, Median paino: 170 g/m², Yhteensopivat tuotteet: - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -.... Rullan leveys: 40,6 cm, Rullan pituus: 30,5 m. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl, Pakkauksen leveys: 125 mm, Pakkauksen syvyys: 470 mm. Lavan leveys (UK): 100 cm, Lavan pituus (UK): 120 cm, Lavan korkeus (UK): 88 cm. Alkuperämaa: Japani
| Materiaalin viimeistely | Premium kiilto |
| Median paino | 170 g/m² |
| Yhteensopivat tuotteet | - SureColor SC-T7200D-PS
- SureColor SC-T7200D
- SureColor SC-T7200-PS
- SureColor SC-T7200
- SureColor SC-T5400
- SureColor SC-T5200D-PS
- SureColor SC-T5200D
- SureColor SC-T5200-PS
- SureColor SC-T5200 PS MFP
- SureColor SC-T5200 MFP HDD
- SureColor SC-T5200
- SureColor SC-T5100N
- SureColor SC-T5100
- SureColor SC-T5100
- SureColor SC-T3400N
- SureColor SC-T3400
- SureColor SC-T3200-PS
- SureColor SC-T3200
- SureColor SC-T3200
- SureColor SC-T3200
- SureColor SC-T3100N
- SureColor SC-T3100
- SureColor SC-T3100
- SureColor SC-T3000
- SureColor SC-P9000V
- SureColor SC-P9000 Violet Spectro
- SureColor SC-P9000
- SureColor SC-P9000 STD Spectro
- SureColor SC-P9000 STD
- SureColor SC-P8000 Series
- SureColor SC-P8000 STD Spectro
- SureColor SC-P8000 STD
- SureColor SC-P800
- SureColor SC-P7000V
- SureColor SC-P7000 Violet Spectro
- SureColor SC-P7000
- SureColor SC-P7000 STD Spectro
- SureColor SC-P7000 STD
- SureColor SC-P6000 Series
- SureColor SC-P6000 STD Spectro
- SureColor SC-P6000 STD
- SureColor SC-P600
- SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v
- SureColor SC-P5000 Violet Spectro
- SureColor SC-P5000 Violet 240V
- SureColor SC-P5000 Violet
- SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v
- SureColor SC-P5000 STD Spectro
- SureColor SC-P5000 STD 240V
- SureColor SC-P5000 STD
- SureColor SC-P400
- SureColor SC-P20000
- SureColor SC-P10000
- Epson SureColor SC-T7000
- Epson SureColor SC-T5000
- Epson SureColor SC-T3000
- Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition
- Epson Stylus Pro WT7900
- Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV
- Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer
- Epson Stylus Pro 9900
- Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer
- Epson Stylus Pro 9890
- Epson Stylus Pro 9880
- Epson Stylus Pro 9700
- Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV
- Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer
- Epson Stylus Pro 7900
- Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer
- Epson Stylus Pro 7880
- Epson Stylus Pro 7700
- Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer
- Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition
- Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1
- Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition
- Epson Stylus Pro 4900
- Epson Stylus Pro 4880
- Epson Stylus Pro 4800
- Epson Stylus Pro 3800
- Epson Stylus Pro 11880
- Epson Stylus Photo R800
- Epson Stylus Photo R3000
- Epson Stylus Photo R2880 + X-Rite i1 Display
- Epson Stylus Photo R2880
- Epson Stylus Photo R2400
- Epson Stylus Photo R2000
- Epson Stylus Photo R1900
- Epson Stylus Photo R1800
- Epson Stylus Photo 1290 |
| Rullan leveys | 40,6 cm |
| Rullan pituus | 30,5 m |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 125 mm |
| Pakkauksen syvyys | 470 mm |
| Pakkauksen korkeus | 125 mm |
| Pakkauksen paino | 2,68 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 37032000 |
| Lavan leveys (UK) | 100 cm |
| Lavan pituus (UK) | 120 cm |
| Lavan korkeus (UK) | 88 cm |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 88 cm |
| Tuotteita lavalla | 98 kpl |
| Määrä per lava (UK) | 140 kpl |
| Määrä per kerros | 14 kpl |
| Määrä per lavakerros (UK) | 20 kpl |
| Tukkupakkauksen leveys | 125 mm |
| Tuotepakkauksen pituus | 470 mm |
| Tukkupakkauksen korkeus | 125 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 1 kpl |
| Alkuperämaa | Japani |
Tulostus / Matriisi, tarra ja piirturi
EPSON SC-P7500 SpectroProofer 24inch
|
Epson SureColor SC-P7500 Spectro - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla (61 cm) - 1200 x 2400 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
22.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
14.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100
|
Epson SureColor SC-T3100 - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100N
|
Epson SureColor SC-T3100N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100x 24inch 4x140ml
|
Epson SureColor SC-T3100X - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
13.5.2026
EPSON SureColor SC-T3400N no stand 24inch
|
Epson SureColor SC-T3400N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host, USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
29.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
14.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T5100N
|
Epson SureColor SC-T5100N - 36" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla (91,4 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.