EPSON Premium semi gloss photo paper inkjet 250g/m2 A2 25 sheets 1-pack
|
|
EPSON Premium semi gloss photo paper inkjet 250g/m2 A2 25 sheets 1-pack
77,00 €
61,35 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Epson Premium Semigloss Photo Paper
Part number: C13S042093
Premium Semigloss Photo Paper A2 (25s)
Weight: 2500g
Dimensions: 110x110x87 mm
Quantity per pack: 25
| Paperin koko | A2 |
| Materiaalin viimeistely | Puolikiiltävä |
| Median paino | 250 g/m² |
| Arkkia per pakkaus | 25 arkkia |
| Paperin kirkkaus | 0,92 |
| Läpinäkymättömyys | 0,96% |
| Yhteensopivat tuotteet | SureColor SC-T7200D
SureColor SC-T7200
SureColor SC-T5405
SureColor SC-T5400M 240V
SureColor SC-T5400
SureColor SC-T5200PS
SureColor SC-T5200D-PS
SureColor SC-T5200D
SureColor SC-T5200
SureColor SC-T5100N
SureColor SC-T5100
SureColor SC-T5100
SureColor SC-T3405N
SureColor SC-T3405
SureColor SC-T3400N
SureColor SC-T3400
SureColor SC-T3200N
SureColor SC-T3200-PS
SureColor SC-T3200
SureColor SC-T3100x 240V
SureColor SC-T3100N
SureColor SC-T3100
SureColor SC-T3000
SureColor SC-T2100
SureColor SC-P9500
SureColor SC-P9000V
SureColor SC-P9000
SureColor SC-P900
SureColor SC-P8000
SureColor SC-P800
SureColor SC-P7500
SureColor SC-P7000V
SureColor SC-P7000
SureColor SC-P6000
SureColor SC-P5000
SureColor SC-P5000 STD 240V
SureColor SC-P5000 STD
SureColor SC-P20000
SureColor SC-P10000
Epson SureColor SC-T7000
Epson SureColor SC-T5000
Epson SureColor SC-T3000
Epson Stylus Pro WT7900
Epson Stylus Pro 9900
Epson Stylus Pro 9890
Epson Stylus Pro 9880
Epson Stylus Pro 9700
Epson Stylus Pro 7900
Epson Stylus Pro 7890
Epson Stylus Pro 7880
Epson Stylus Pro 7700
Epson Stylus Pro 4900
Epson Stylus Pro 4900
Epson Stylus Pro 4880
Epson Stylus Pro 4800
Epson Stylus Pro 3880
Epson Stylus Pro 3800
Epson Stylus Pro 11880
Epson Stylus Photo R2400 |
| Tuotteen leveys | 420 mm |
| Tuotteen korkeus | 594 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 435 mm |
| Pakkauksen syvyys | 610 mm |
| Pakkauksen korkeus | 15 mm |
| Pakkauksen paino | 2,4 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 37032000 |
| Lavan leveys (UK) | 100 cm |
| Lavan pituus (UK) | 120 cm |
| Lavan korkeus (UK) | 74 cm |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 74 cm |
| Tuotteita lavalla | 80 kpl |
| Määrä per lava (UK) | 120 kpl |
| Määrä per kerros | 20 kpl |
| Määrä per lavakerros (UK) | 30 kpl |
| Tukkupakkauksen leveys | 453 mm |
| Tuotepakkauksen pituus | 623 mm |
| Tukkupakkauksen korkeus | 185 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 26 g |
| Määrä per tuotepakkaus | 10 kpl |
| Alkuperämaa | Japani |
Tulostus / Laser ja muistesuihku
EPSON SureColor SC-P900 Inc. Roll Unit (Promotion)
|
Epson SureColor SC-P900 - Roll Unit Promo - tulostin - väri - mustesuihku - A2 plus -rulla (43,2 cm) - 5760 x 1440 pistettä/tuuma - kapasiteetti: 120 arkkia - LAN, USB 3.0, Wi-Fi(ac)
|
Tyyppi: Mustesuihku
-
Multifunction: Ei
-
Väri: Kyllä
-
USB: Kyllä
-
Ethernet: Kyllä
-
Wi-Fi: Kyllä
-
Mobile Print: Kyllä
-
Median koko: A2
-
Liitäntä: Ethernet, Langaton LAN, USB
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Tulostus / Matriisi, tarra ja piirturi
EPSON SC-P7500 SpectroProofer 24inch
|
Epson SureColor SC-P7500 Spectro - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla (61 cm) - 1200 x 2400 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
10.6.2026
Saatavilla arviolta
22.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
14.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100
|
Epson SureColor SC-T3100 - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100N
|
Epson SureColor SC-T3100N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T3100x 24inch 4x140ml
|
Epson SureColor SC-T3100X - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
13.5.2026
EPSON SureColor SC-T3400N no stand 24inch
|
Epson SureColor SC-T3400N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host, USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
29.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
14.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
EPSON SureColor SC-T5100N
|
Epson SureColor SC-T5100N - 36" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla (91,4 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 3.0
|
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.