EPSON S902007 Auto Cutter Spare Blade
|
|
EPSON S902007 Auto Cutter Spare Blade
Epson - Varaterä malleihin SureColor SC-T3200, SC-T3400, SC-T3405, SC-T5200, SC-T5400, SC-T5405, SC-T7200
193,70 €
154,34 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
29.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Epson Auto Cutter Spare Blade S902007. Malli: Leikkuri, Laitteiden yhteensopivuus: Mustesuihkutulostin, Tuotemerkin yhteensopivuus: Epson, Yhteensopivuus: - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -..., Tuotteen väri: Sininen. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Malli | Leikkuri |
| Laitteiden yhteensopivuus | Mustesuihkutulostin |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Epson |
| Yhteensopivuus | - SureColor SC-T7200D-PS
- SureColor SC-T7200D
- SureColor SC-T7200-PS
- SureColor SC-T7200
- SureColor SC-T5400
- SureColor SC-T5200D-PS
- SureColor SC-T5200D MFP PS
- SureColor SC-T5200-PS
- SureColor SC-T5200 PS MFP
- SureColor SC-T5200 MFP HDD
- SureColor SC-T5200
- SureColor SC-T3400N
- SureColor SC-T3400
- SureColor SC-T3200-PS
- SureColor SC-T3200 w/o stand
- SureColor SC-T3200 Series
- SureColor SC-T3200 |
| Tuotteen väri | Sininen |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 35 mm |
| Pakkauksen syvyys | 122 mm |
| Pakkauksen korkeus | 65 mm |
| Tuotteita lavalla | 3264 kpl |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 2,23 m |
| Määrä per kerros | 102 kpl |
| Määrä per lavakerros (UK) | 136 kpl |
| Määrä per lava (UK) | 4352 kpl |
| Lavan pituus (UK) | 120 cm |
| Lavan leveys (UK) | 100 cm |
| Lavan korkeus (UK) | 2,23 m |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
Tulostus / Matriisi, tarra ja piirturi
EPSON SureColor SC-T3400N no stand 24inch
|
Epson SureColor SC-T3400N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host, USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
29.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.