EPSON Singlepack UltraChrome XD2 T41R240 Cyan 110ml
|
|
EPSON Singlepack UltraChrome XD2 T41R240 Cyan 110ml
97,80 €
77,93 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
20.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Epson Singlepack UltraChrome XD2 T41R240 Cyan 110ml. Värimusteen määrä: 110 ml, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Epson |
| Yhteensopivuus | UltraChrome XD2 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimustekasettien määrä | 1 |
| Värimusteen määrä | 110 ml |
| Alkuperämaa | Indonesia |
| Pakkauksen leveys | 30 mm |
| Pakkauksen syvyys | 245 mm |
| Pakkauksen korkeus | 115 mm |
| Pakkauksen paino | 0,28 g |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Määrä per tuotepakkaus | 10 kpl |
Tulostus / Matriisi, tarra ja piirturi
EPSON SureColor SC-T3400N no stand 24inch
|
Epson SureColor SC-T3400N - 24" suurkokotulostin - väri - mustesuihku - Rulla A1 (61,0 cm) - 2400 x 1200 pistettä/tuuma - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host, USB 3.0 - leikkuri
|
Saatavilla arviolta
29.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
21.4.2026
Saatavilla arviolta
15.4.2026
Saatavilla arviolta
17.4.2026
Saatavilla arviolta
17.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.