GEMBIRD BAT-12V5AH UPS-batteri
Tuotetta ei enää löydy tietokannastamme. Jos tarvitset apua korvaavan tuotteen löytämiseen, ota meihin yhteyttä.
|
|
GEMBIRD BAT-12V5AH UPS-batteri
|
Gembird 12V, 5Ah. Akkuteknologia: Sealed Lead Acid (VRLA), Tuotteen väri: Musta, Akun kapasiteetti: 5 ah. Paino: 1,6 kg, Tuotteen leveys: 90 mm, Tuotteen korkeus: 106 mm. Pakkauksen leveys: 200 mm, Pakkauksen korkeus: 140 mm, Pakkauksen syvyys: 385 mm
| Tuotteen väri | Musta |
| Akkuteknologia | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Akun kapasiteetti | 5 ah |
| Akun jännite | 12 V |
| Mukana paristoja | 1 kpl |
| Paino | 1,6 kg |
| Tuotteen leveys | 90 mm |
| Tuotteen korkeus | 106 mm |
| Tuotteen syvyys | 70 mm |
| Pakkauksen leveys | 200 mm |
| Pakkauksen korkeus | 140 mm |
| Pakkauksen syvyys | 385 mm |
| Paino pakattuna | 16,6 kg |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.