Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö

Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 50m

Etusivu / Verkko / Kaapelit / Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 50m
Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 50m (AJ839A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 50m

Tuotekoodi:
AJ839A
EAN:
0884420053736
  • Tyyppi Fiber
  • Liitin 1 LC
  • Liitin 2 LC
  • Color Sininen
380,20 €
306,61 € Hinta ALV 0%
Myymälässä: Ei varastossa Tukkureilla: Saatavilla arviolta 26.4.2021
Kuvaus

Tuotekuvaus

Hewlett Packard Enterprise AJ839A. Johdon pituus: 50 m, Liitin 1: LC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Täysin kaksipuolinen, Kaapelin väri: Sininen

Sisältyy toimitukseen

50 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.


Copyright © 2021 CruzIT Oy