Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö

Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cable

Etusivu / Verkko / Kaapelit / Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cable
Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cable (QK737A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cable

Tuotekoodi:
QK737A
EAN:
886111610648
  • Tyyppi Fiber
  • Liitin 1 LC
  • Liitin 2 LC
432,20 €
348,55 € Hinta ALV 0%
Myymälässä: Ei varastossa Tukkureilla: Saatavilla arviolta 27.4.2021
Kuvaus

Tuotekuvaus

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m. Johdon pituus: 50 m, Valokuitutyyppi: OM4, Liitin 1: LC, Liitin 2: LC, Liittimen sukupuoli: Uros/uros

Sisältyy toimitukseen

(1) HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.


Copyright © 2021 CruzIT Oy