Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö

Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver (JH231A)

Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

Tuotekoodi:
JH231A
EAN:
0889296046301
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
2 064,70
1 665,08 Hinta ALV 0%
Myymälässä: Ei varastossa Tukkureilla: Saatavilla arviolta 15.3.2021
Kuvaus

Tuotekuvaus

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 40000 Mbit/s, PCI-väylä: QSFP+. Yhteensopivat tuotteet: HP 5400R zl2, Sertifiointi: MSA. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Sisältyy toimitukseen

    (1) HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver JH231A
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.


Copyright © 2021 CruzIT Oy