Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö

Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR
Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR (JH233A)

Hewlett Packard Enterprise HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Tuotekoodi:
JH233A
EAN:
889296046325
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
3 551,80
2 864,35 Hinta ALV 0%
Myymälässä: Ei varastossa Tukkureilla: Saatavilla arviolta 22.3.2021
Kuvaus

Tuotekuvaus

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 40000 Mbit/s, PCI-väylä: QSFP+. Yhteensopivat tuotteet: HP 5400R zl2, Sertifiointi: MSA. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Sisältyy toimitukseen

    (1) HP X142 40G QSFP+ MPO CSR4 300M Transceiver JH233A
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.


Copyright © 2021 CruzIT Oy