HP 65W USB-C LC Power Adapter
|
|
HP 65W USB-C LC Power Adapter
31,70 €
25,26 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
25
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Tehokas USB-C-lataus
Lataa kannettava toimistossa tai tien päällä HP USB-C LC -verkkovirtalaitteella.
| Tarkoitus | Kannettava tietokone |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Virran tyyppi | AC–DC |
| Lähtöteho | 65 W |
| Säädettävä lähtöjännite | Ei |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| Yhteensopivuus | Yhteensopiva HP Chromebox G3:n kanssa; HP Chromebox G4; 13,5 tuuman HP Dragonfly Folio G3 -2-in-1-kannettava 14 tuuman HP Elite c640 G3 Chromebook 14 tuuman HP Elite c645 G2 Chromebook 13,5 tuuman HP Elite Dragonfly Chromebook 13,5 tuuman HP Elite Dragonfly G3 -kannettava; 14 tuuman HP Elite x360 1040 G9 -2-in-1-kannettava 13 tuuman HP Elite x360 830 G9 -2-in-1-kannettava 14 tuuman HP EliteBook 1040 G9 -kannettava; 13 tuuman HP EliteBook 830 G9 -kannettava; HP EliteBook 835 G7 -kannettava; 14 tuuman HP EliteBook 840 G9 -kannettava; HP EliteBook 845 G7 -kannettava; HP EliteBook 855 G7 -kannettava; 16 tuuman HP EliteBook 860 G9 -kannettava; HP EliteBook x360 1030 G7 -kannettava; HP EliteBook x360 1040 G7 -kannettava; HP EliteBook x360 830 G7 -kannettava; 11 tuuman HP Fortis G9 Q Chromebook HP Pro c640 G2 Chromebook; 11 tuuman HP Pro x360 Fortis G11 -kannettava; 14 tuuman HP ProBook 440 G10 -kannettava; 14 tuuman HP ProBook 440 G9 -kannettava; 14 tuuman HP ProBook 445 G9 -kannettava; HP ProBook 445 G7 -kannettava; 15,6 tuuman HP ProBook 450 G10 -kannettava; HP ProBook 455 G7 -kannettava; HP ProBook 635 Aero G7 -kannettava; 14 tuuman HP ProBook Fortis G10 -kannettava; 14 tuuman HP ProBook Fortis G11 -kannettava; 14 tuuman HP ProBook Fortis G9 -kannettava; |
| HP-segmentti | Yritys |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sisäänrakennettu näyttö | Ei |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 35 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 85 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 95% |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CCC, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), CE |
| Tuotteen leveys | 90 mm |
| Tuotteen syvyys | 51 mm |
| Tuotteen korkeus | 28,5 mm |
| Paino | 235 g |
| Pakkauksen syvyys | 235 mm |
| Pakkauksen paino | 235 g |
| Sisältää johdot | AC |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122442972 |
| Ominaisuudet | Fast charging |
| Yleisen tuoteturvallisuusasetuksen (GPSR) URL-osoite | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Laatikon sisältö | verkkovirtalaite; USB Type-C -kaapeli; 1 virtajohto; takuukortti |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85044095 |
| Alkuperämaa | Kiina |
| UNSPSC-koodi | 39121006 |
Tietokoneet / Kannettavat
HP EB6G1a14 R7-250 14 16GB/512 PC NX
Malli: HP EliteBook 6 G1a
-
Näytön koko: 14"
-
Resoluutio: 1920 x 1200
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Paino: 1.4Kg
-
MOBIILILAAJAKAISTA: Ei
-
KÄYTTÖJÄRJESTELMÄ: Windows 11 Pro
-
KIINTOLEVY: 0GB
-
SSD-LEVY: 512GB
-
Muisti: 16GB
-
PROSESSORIN GENERAATIO: AMD Ryzen™ 7
-
NÄYTÖNOHJAIN: Ei saatavilla
-
Lokalisaatio: Pohjoismainen
-
CTO / BTO: Ei
-
PROSESSORI: 250
-
KUVASUHDE: 16:10
-
Kestävyys: TCO
Saatavilla arviolta
30.4.2026
HP EB6G1ah16 R5-220 16 16GB/512 PC NX
Näytön koko: 16"
-
Resoluutio: 1920 x 1200
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Paino: 1.75Kg
-
KÄYTTÖJÄRJESTELMÄ: Windows 11 Pro
-
SSD-LEVY: 512GB
-
Muisti: 16GB
-
NÄYTÖNOHJAIN: Ei saatavilla
-
CTO / BTO: Ei
-
PROSESSORI: 220
-
Kestävyys: TCO
HP EB6G1i16 U5 225U 16 32GB/512 PC NX
Näytön koko: 16"
-
Resoluutio: 1920 x 1200
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Paino: 1.75Kg
-
KÄYTTÖJÄRJESTELMÄ: Windows 11 Pro
-
SSD-LEVY: 512GB
-
Muisti: 32GB
-
NÄYTÖNOHJAIN: Ei saatavilla
-
CTO / BTO: Ei
-
PROSESSORI: 225U
-
Hiilijalanjälki: 150
-
Kestävyys: TCO
HP EliteBook 630 G10 Intel Core i5-1335U 13.3inch FHD 16GB 256GB SSD W11P (ML)
|
HP EliteBook 630 G10 Notebook - Intel Core i5 1335U / 1.3 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 Gt RAM - 256 GB SSD NVMe - 13.3" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), langaton Bluetooth 5.3 -kortti - hauenharmaa alumiini - kbd: pohjoismainen
|
Malli: HP EliteBook 630 G10
-
Näytön koko: 13.3"
-
Resoluutio: 1920 x 1080
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Paino: 1.22Kg
-
MOBIILILAAJAKAISTA: Ei
-
KÄYTTÖJÄRJESTELMÄ: Windows 11 Pro
-
KIINTOLEVY: 0GB
-
SSD-LEVY: 256GB
-
Muisti: 16GB
-
PROSESSORIN GENERAATIO: 13th gen Intel® Core™ i5
-
NÄYTÖNOHJAIN: Ei saatavilla
-
Lokalisaatio: Pohjoismainen
-
CTO / BTO: Ei
-
PROSESSORI: i5-1335U
-
KUVASUHDE: 16:9
-
Kestävyys: TCO
Saatavilla arviolta
16.6.2026
HP PROBOOK 445 G9 R5-5625U 8GB
Näytön koko: 14"
-
Resoluutio: 1920 x 1080
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Paino: 1.38Kg
-
KÄYTTÖJÄRJESTELMÄ: Windows 11 Pro
-
SSD-LEVY: 256GB
-
Muisti: 8GB
-
NÄYTÖNOHJAIN: Ei saatavilla
-
PROSESSORI: 5625U
-
KUVASUHDE: 16:9
-
Kestävyys: ENERGY STAR
Saatavilla arviolta
15.4.2026
HP ZB8G1i16 U7 255H 16 32GB/512 PC
Näytön koko: 16"
-
Resoluutio: 1920 x 1200
-
Kosketusnäyttö: Ei
-
Paino: 1.72Kg
-
KÄYTTÖJÄRJESTELMÄ: Windows 11 Pro
-
SSD-LEVY: 512GB
-
Muisti: 32GB
-
NÄYTÖNOHJAIN: Ei saatavilla
-
CTO / BTO: Ei
-
PROSESSORI: 255H
-
Kestävyys: ENERGY STAR, TCO
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.